Lapsevanem

Päeva Tip: Ära viska tänaseid toimetusi homse varna!

Kas lubasid, et hakkad kappe sorteerima aga ei viitsinud lõpetada? Toad karjuvad endiselt suurpuhastuse järele? Mõtlesid alustada treeningutega, aga lükkad seda kolmandat nädalat homsesse?
Võta end kätte ja lõpeta oma pooleli jäänud kohustused või tegevused. Hakka tegutsema, lõpeta laisklemine ja täida eesmärgid, mida oled enesele seadnud.

6 kommentaari

  1. Ega ei ole jah nii lihtne.
    Ma siin maal majas siiberdan ja tegutsen enamuse ajast(kõik minu eha,sest elukaaslane viibib töö tõttu enamuse ajast mööda maailma),isegi veel öösel,kui lapsed magavad juba,aga kui kord hommiku kella 4-5aeg magama saades mõtled,mis siis täna head ka korda saatsin,et kas päev läks korda,siis imestad,et ohh jama kui palju tegelikult veel teha on.Puhkan siis natuke(tunnikeste kaupa) ja alustan uue ringiga kõike.

  2. Kindlasti ei tohi homse varna asju riputada.
    Minul on täielikult nii et kui mõne asja edasi lükkan järgmisesse päeva,siis järgmine päev upun töösse.

  3. Olen täheldanud seda, et sageli ei viitsi me teha asju, mille teostamiseks kulub alla 10 minuti. Näiteks panna mingi asi oma kohale, pesta kohvitass puhtaks, visata kommipaber prügikasti jne. Ikka on see, et ma ei viitsi praegu end püsti ajada, et ma pärast panen ja siis see sinna paika ka jääb. Kui suudame end häälestada selle mõttele, et ma teen selle kohe ära, see ei ole keeruline ja selleks ei kulub ju ainult paar minutit, kui sedagi ning asi on tehtud ja nii ei tekigi suurt segadust 🙂 Vähemalt minu puhul see toimib!

Write A Comment