Sünnitus

Romantikaks jääb aega ka pärast lapse sündi

Muutke ühised ajaveetmishetked traditsiooniks. Foto: Dreamstime.com

Kui beebi sünnib, tähendab see, et nüüd on tema tähelepanu keskpunktis ning teil vanematena ei ole enam palju mahti teineteise seltskonna nautimiseks. Alljärgnevalt mõned soovitused, kuidas siiski teineteise jaoks aega leida.
1. Iga päev: Leia aega rääkimiseks. Räägi naisega päeva jooksul ette tulnud probleemidest. Keegi ei oota sinult nende lahendamist, oluline on lihtsalt kuulata.
2. Iga nädal: Leidke paar tundi ainult teineteise jaoks. Selleks võib olla reede-õhtune kinokülastus või pühapäeva pärastlõunane jalutuskäik. Tehke sellest iganädalane traditsioon, muidu ei pruugigi te selleks aega leida. Jagage üksteisega oma mõtteid ja tundeid, mida toimunud muutus on teis tekitanud.
3. Iga kuu: Planeerige ühine väljasõit. Päevane puhkus võib olla väga värskendav. Võite selle asendada ka tegevusega, mis teid kokku viis või mida te suhte alguses harrastasite, olgu selleks siis matkamine või karaoke.
4. Iga aasta: Sõitke koos puhkama. Plaanige vähemalt kord aastas endile üks romantiline nädalalõpp. Kui su naisele meeldivad üllatused, tee vajalikud ettevalmistused ise ära. Kui ei meeldi, planeerige koos. Igal juhul näitab teineteise jaoks aja leidmine sinu pühendumust talle ja teie perekonnale.
Allikas: parenting.ivillage.

Write A Comment