Blogi

Päeva tip: Poistele, kes pudelis ka paigal ei püsi

Mõned soovitused emmedele ja issidele, kellel kodus aktiivsed ja energiat täis poisid. Oma kätega tehtud mänguasjad ja meisterdused on alati lastele meeldinud. Rahutud ja energiat täis laetud poisid saavad energia suunata mõtte- ja käsitöösse.

  • Meisterdage koos paberist lennukeid, joonistage eelnevalt paberile lemmiktegelased ja mustrid. Tehke lennupark. Täitke lennupark erinevate suuruste ja värvidega lennukitega
  • Otsige kodust üles üksikud sokid ja tehke neist käpiknukud. Kassid, koerad, karud-kõik võivad olla esindatud. Laske fantaasial lennata.
  • Disainige vanast pappkastist nukuteatri tegemiseks lava või hoopis vinge sõdalaste loss, auto või rong. Kui kaste on rohkem siis võite ka vahvad roboti kostüümid meisterdada. Väiksem kast sobib teha peaks, suurem kehaks. Kleepige peale foolium, kaunistage ja lahedad kostüümid ongi valmis.
  • Proovida võib veel lihtsamat origamit. Siit leiad videod toredate origami õpetustega  lõbus Origami. Origami on mõnus ja arendav meisterdamine, mis sobib nii noortele kui vanadele.

2 kommentaari

Write A Comment