Lapsevanem

Päeva tip: Kutsu sõbrad külla !

On käes reede ja algamas nädalavahetus. Kutsu sõbrad külla, et koos midagi maitsvat kokata. Kaasa protsessi ka lapsed ning asuge midagi eriti maitsvat ja erakordset valmistama.
Bon Appétit!

9 kommentaari

  1. Meie keedame täna vähke 🙂 Lapsed eriti neid ei armasta süüüa.Piigale maitsevad aga poiss krimpsutab nina aga samas natuke mekib ikka !
    Ja mis me veel teeme on see,et muidu igapäevaselt sööme köögis aga vahel katame lastega suurde tuppa ilusa laua ja sööme pidulikumalt! Mis siis,et ei ole mingit pidupäeva aga vahest lihtsalt tuleb tuju !

  2. meil oli 19.jaan pojal sünnipäev ja kuna issit siis kodus ei olnud ja ma siis poodi ei pääse,kui teda kodus pole(pood ja muu kõik eluks vajalikud asutused 6km eemal ja bussiliiklus külas puudub-õpilastebuss mind vedada ei tohi).meisterdasin tol päeval kodus oelvatest pisema peolauakese.
    aga laupäeval siis kihutasime kohe kodust minema.läksime linna poja sünnipäeva tagant järele tähistama.üks päev vähemalt,kus ma ei pidanud köögis vaaritama 😉 ja sel nädalavahetusel on plaan minna laste vanavanaemale külla,kelle juures pole me juba üle aasta käinud.

Write A Comment