Rasedus

5 nippi, kuidas saada ilusad kõhupildid

kõhupildid
5 nippi, kuidas saada ilusad kõhupildid

Mõned nõuanded, kuidas jäädvustada see imeilus aeg meeldejäävalt.
1.Oota kuni su kõht on juba suur, aga mitte liiga suur

Sa tahad, et su kõht oleks fotol suur ja ilus. Kui kõht on aga liiga suur võib juhtuda, et sul on raske eri poose hoida. Professionaalsed fotograafid soovitavad fotosalongiaeg broneerida umbes 30. rasedusnädalal . Siis on kõht piisavalt ümmargune ja sul ei ole veel nii raske. Loomulikult on rasedused erinevad ning lõpuks otsustad ikkagi sina, millal soovid jäädvustada selle erakordse hetke.

 2. Ole professionaal – väldi segadust foto taustal

Kui tahad teha oma armsast kõhust pilte kodus, siis ole nagu profifotograaf, kes sätib tausta ja valib hoolega, mis on pärast fotol näha.

Kui valid asukohta, kus pilt jäädvustada, väldi poseerimist segamini elutoas, või mis veelgi hullem – sassis ja puhastamata vannitoas.

Selle asemel võiksid näiteks poseerida merineitsi asendis soliidsel (soovitavalt ühes toonis) diivanil. Samuti võid kleepida / riputada valge lina seinale, nii et see kataks ka põranda. Ja ongi sul olemas väike kodustuudio.

Toas pildistamise asemel võid astuda ka hoopis õue ja lasta end fotografeerida imeilusas looduses või hoopiski tagahoovis. Vali selleks rahulik koht, kus saad end segamatult lõdvaks lasta. Ilusaid pilte saab nii, kui lased end pildistada mõnele puule nõjatudes, rannas olles merekaugusse vaadates või lihtsalt olles sinule armsaks saanud kohas.

3. Pildista välguta

Kui vähegi võimalik, kasuta ise pildistamisel naturaalset valgust ning väldi välguga pildistamist. See võib rikkuda ka kõige parema pildi.

Fotograafid soovitavad kasutada valgust, mis tuleb aknast või avatud uksest. Õues pildistamisel väldi keskpäevast päikest. Muidu võib juhtuda, et pildid on „põlenud“ või inimestel silmad kissis ja näos miimikakortsud.

Parim aeg õue pildistama minna on varahommikul või tund-kaks enne päikeseloojangut. Siis on valgus kõike pehmem ja värvid naturaalsed. 

4. Riietus võiks olla ümber ja liibuv

Kogu mõte ongi ju selles, et soovid pildistada oma imeilusat kõhtu, õigus?

Ümber ning liibuvad riided toovad esile sinu figuuri. Mitte kunagi ära kanna raseda riideid. Need teevad küll su olemise mugavamaks aga kõhu jälle lamedaks. Hästi sobivad ümber tank-maikad, mis rõhutavad kõhu suurust. Oluline on, et riie oleks puhas ja soovitatavalt puhastes, ühevärvilistes toonides.

Jäta välja lillelised, ruudulised ja kirju mustriga riided. Sa ju soovid, et saaksid neid pilte ka 20 aasta pärast teistele häbememata näidata. Kandes stiilseid riideid, tumedaid ja naturaalseid toone, saad pildid, mis on stiilipuhtad ning aegumatud. Alternatiiviks on riided üldse ära jätta, katta vaid intiimsed kohad selleks sobiva tülliga. Seda saab kokku leppida fotograafiga. Tavaliselt on salongides vajalik inventar olemas.

5. Leia õige fotograaf

Vali fotograafiks keegi, kellega tunned end mugavalt ja kellega on lõbus pilte koos teha. Uurioma tuttavatelt, kellel on fotograafidega kogemusi. See on väga oluline, et sinu ja pildistaja vahel tekiks usaldus ja teineteise mõistmine.Kui soovid teha koduseid ülesvõtteid, võid paluda abi ka oma abikaasalt. Või plaani seda lõbusat päeva hoopis oma sõbrannaga.

Proovi joogapoosi poseerimiseks

Poosid, mida proovida:

*Lama selili, toetudes diivanile.

*Vanemad lapsed võivat musitada kõhukest, need pildid on alati populaarsed olnud ning saavad palju kiitust.

*Võid võtta suuremad lapsed koos endaga pildile (nii, et nad jäävad näoga kõhu poole)

*Istu india-istes, vaata kaamerasse.

* Supermodelli poos – üks puus ette, üks õlg üleval, teine all, käed vabalt. Mõtle nagu supermodell!

*Profiilipilt

*Ükskõik, milline joogapoos, mida sa tead ( ja mis on sinu jaoks mugav).

 

Allikas: www.parents.com 

 
 

Write A Comment