Blogi

Päeva tip: Võta aeg iseendale

Võta täna hetk iseendale, mil sa ei pea tegelema millegi muu kui enda lemmiktegevusega. Olgu selleks lugemine, käsitöö, magamine, mediteerimine või jalutamine metsas. Lülita end  välja argimuredest  ning ole lihtsalt iseenda ja oma mõtetega.

 
 

5 kommentaari

  1. Ma olen ka proovinud ikka paar minutit endale näpistada (tavaliselt siis kui poiss magab). See on aeg kus ma saan päeval midagi lugeda, rahus juua kohvi, vaadata arvutis ringi.

  2. See vist iga väikelapse vanemal, et aeg ise endale juhtub alles siis, kui laps/lapsed magavad. Nii ka minul 🙂 Õhtuti saab pikemalt internetis kolada, lugeda, filma vaadata. Nädalavahetusel on ka natukene rutiin vabam kui maal oleme, siis on lapsehoidjaid rohkem :D:)

  3. Ega jah, minulgi nt hakkab see päris enda aeg alles siis ,kui lapsed magavad ja võin kindel olla,et majapidamises kõik ok on ja hommikuks kõik vajalik 100%paigas. siis unustangi ennast vahest teleri ette käsitööd tegema.vahest avastan ennast hommiku kella 3-4vahel veel teleri ees ja mõtlen,issand kell 6 juba ju lapsed vaja ülesse ajada,et nad õigeks ajaks bussile saaks 😉

  4. Ja minu aeg on hakkab siis kui poiss jääb 12-01 ajal magama. Ja minagi unustan ennast siis vahel ära vaatan kella , kell juba 3-5 , aga ma unustan arvuti taha .:D

Write A Comment