Rasedus

Kõhukas naine = ilus naine!

Kõhukas naine = ilus naine!

Lapseootus ei tule tingimata lohvakates dressides mööda saata. Kui aga esialgu õnnestub sul tavapärasest paar numbrit suuremate riietega hakkama saada, siis umbes kuuendal raseduskuul (võibolla ka varem), tekib ilmselt tahtmine kanda võimalikult mugavaid, nahasõbralikke ja figuurile sobivaid riideid.
Siin on mõned soovitused, mida õnnestunud riietevalikul meeles pidada:
Puuvill on ülekõige. Eelista looduslikke materjale, mis ei aja sügelema. Kuna nahk võib raseduse ajal tundlikuks muutuda, võivad sünteetilised kangad nahal sügelevat löövet põhjustada.
Suurus loeb. Riiete valikul eelista riideid, millel värvel arvestab sinu kasvava kõhuga. Pole mõtet osta rasedusriideid, kui sa neist kuu aja pärast välja kasvad. Eelista venivast materjalist riideid, mille värvlit on kasvavale kõhule mõeldes täiendatud vahetükkidega.
Ole praktiline. Arvesta, et võibolla kannad sa rasedusaegseid riideid ka pärast sünnitust, seni kuni keha jälle vormis saad. Seega, kui oled plaaninud last rinnaga toitma hakata, eelista pluuse, mis seda võimaldavad.
Oluline tugi. Leia oma kasvavale büstile võimalikult mugav ja toetav rinnahoidja.
Ärinaise kõht
Möödas on ajad, mil naine lapseootele jäädes koju jäi ning kõik üheksa kuud lapse tulekuks valmistus. Tänapäeval võib rasedana töötamine põhjustada tõsiseid garderoobimuresid, eriti kui sinu töö eeldab kostüümi või lihtsalt esinduslike riiete kandmist.
Kui sul pole raha või tahtmist kallitesse riietesse investeerida, võid osta tumedat värvi hästiistuvaid püksid ja seeliku, millest peaks dekreeti minekuni täiesti piisama.
Soodsad riided
Poest ostmise kõrval on veel mitmeid võimalusi, kuidas rasedusriiete pealt kokku hoida:
Laena: Kindlasti leidub sul mõni sugulane või sõbranna, kes on enne sind rasedaks jäänud, seega miks mitte laenata tema riideid? Vajad neid ju vaid mõneks kuuks, nii et mis mõtet on raisata sadu ja tuhandeid kroone riietele, kui saad seda raha hoopis beebi poputamiseks kulutada!
Laenuta: Kui sul seisab ees mõni pidulik või tähtis sündmus, leiad sobiva kleidi või kostüümi vastavast salongist või laenutusest.
Second-hand poed: Väikese vaevaga võid sobivaid riideid leida ka kasutatud riiete poest.
Staaride eeskujul
Staar-rasedad on moesuuna näitajateks

Kuulsused nagu Victoria Beckham, Madonna ja Sarah Jessica Parker on suutnud maailmale edukalt tõestada, et naine võib ka raseduse ajal veetlev, naiselik ja kaunis välja näha. Uue generatsiooni hästi istuvad ja seksikad rasedusriided rõhutavad kõhtu, sügavat dekolteed ja naiselikku figuuri.
Erisuurused
Kui oled keskmisest suurem või väiksem, võib sobivate rasedusriiete leidmine parajaks katsumuseks osutuda. Võimaluse korral võid abi leida välismaa kaubandusest (näiteks siit) või õmbleja juurest.
Allikas: http://www.babyworld.co.uk

Write A Comment