Reklaam

Kuoma saapad – parim valik lastele

Talvel on oluline, et laste jalad oleksid soojas, kui mitte ainult: väga tähtis on ka saabaste veepidavus, et need sobiksid ka lörtsi ja vihmaga. Kuoma saapad on selleks lausa loodud – need on ideaalsed laste jalanõud, mis sobivad pea iga talveilmaga, nii lume, lörtsi kui ka vihmaga. Leia oma lapsele Kuoma saapad ja ole varakult valmis talvehooajaks!

Kuoma saapad – kuidas valida õiged laste jalanõud?

Kuoma saapad on lastele loodud – tutvudes Kaup24 laia tootevalikuga märkad, et selle kaubamärgi jalanõusid iseloomustavad värvid, mustrid ja kaunid prindid. See pole ka imeks pandav, sest laste jalanõud peavadki olema lõbusad. Ja seda on Kuoma saapad kindlasti. Vali kas Kuoma laste talvesaapad Putkivarsi, Lumileikki, Tarravarsi või mõni teine mudel. Mudelid erinevad nii disaini kui ka funktsiooni poolest. Valida saab kõrgema ja madalama sääre ja õhema ning paksema talla vahel. Kõiki neid mudeleid iseloomustab aga üks ühine omadus, need on kvaliteetsed ja loodud aktiivsetele lastele, kes soovivad maailma avastada.

Uued Kuoma saapad leiad Kaup24 valikust – vali nii oma väikesele poisile kui ka tüdrukule. Ükskõik, kas valituks saavad poolsaapad või kõrgema säärega laste saapad, oluline on valida sobiv suurus. Selleks on suuruste tabel, mis annab sulle aimu, millisele jala pikkusele vastavad Kuoma suurused. Tedagi kasvavad laste jalad kiirelt ja seetõttu soovitame alati enne uute jalanõude ostmist mõõta lapse jalad. See tagab selle, et Kuoma saapad pole liiga väikesed või suured.

Veendumaks, et Kuoma saapad istuvad, mõõda oma lapse jalg. Aseta see vastu seina ja mõõda pikkus kannast pikema varbani. Vastavalt saadud tulemusele vali õige suurus suuruste tabelist. Internetist laste jalanõude tellimine hoiab sinu aega kokku. Lisaks saad sa alati tellitud tooted ümber vahetada või tagastada juhul, kui siiski sai tellitud vale numbrisuurus. 

Leia Kuoma saapad Kaup24-st

Lumistel talvepäevadel on tore minna kelgutama või lumememmesid ehitama. Kui aga juhtub nii, et lume asemel sajab lörtsi või vihma, siis see ei tähenda seda, et peab tuppa jääma, sest Kuoma saapad sobivad iga ilmaga. Sadagu lund või vihma, Kuoma saapad on ideaalsed kaaslased sinu lapsele. Usu meid, ka vihmast talve saab nautida, kui on olemas õiged riided ja jalanõud. 

Meie oleme sinu jaoks alati olemas ja pakume sulle võimalust osta laste jalanõusid ja saapaid just sel ajal, kui sulle sobib. Olgu selleks siis südaöö või varahommik. Kaup24 on 24/7 avatud ja pakub kogu perele suurepärast valikut. Avasta nüüd Kuoma saapad ja muu vajalik!

Comments are closed.