Kaarel Veike


Minu poole on tihti pöördutud küsimusega, et kas olen Jaak Veike poeg või kas minu sugulane on Ferdinand Veike. Vastus on jah, Ferdinand on minu vanaisa ning Jaak oli minu isa. Lisaks on minu elukaaslaseks Maria ning minu poja nimi on Vincent. Meie peres kasvab ka armas tütreke Penelope. Mul on koer Dingo.
Tegelikult on veel mul palju sugulasi, kuid üksi ei defineeri neist mitte keegi seda, kes ma olen. Kui Sa tahad teada, kes ma olen, siis mul pole Sulle ühest vastust. Loe minu mõttemaailma kohta siitsamast vanemahariduse blogist, minu isiklikust blogist ning Sul on võimalik mõned järeldused sellest teha. Samuti on Sul võimalik võtta minuga ühendust või külastada minu kontot Nupsu.ee lehel.
Nagu kõik eelpool mainitud inimesed, siis ka Nupsu on minu jaoks väga oluline. Võimalik, et Nupsugi annab ettekujutuse sellest, kes ma olen? Ja kui Sina oskad minust või minu mõttemaailmast midagi arvata, siis kommenteeri minu sissekandeid ning oleme taas üks samm sellele küsimusele lähemal ( või siis kaugemal ).
Soovid leida rohkem info minu kohta mujalt veebist?
Kaarel Veike Google+

Write A Comment