Avaleht

Siin on valmimas uus Nupsu perekool.

Nupsu perekooli eesmärk on vanemahariduse edendamine ja pereväärtuste propageerimine.
Ka sina võid oma panuse anda.
Oleme alles uut lehekülge testimas. Seega vajaksime tagasisidet kõikide probleemide osas, mis seoses uue süsteemi ja lahendustega esinevad. Tagaside võiksid jätta siiasamasse kommentaariumisse. Hetkel on kommenteerimine avatud ka neile, kes Nupsuga liitunud ei ole.
Mis on muutumas?
Rohkem tähtsust sisul – See tähendab, et me regulaarselt uuendame ja täiendame artikleid ning püüame võimalikult sagedalt ka uue sisuga välja tulla.
Rohkem avatust – Et oma sõna perekooli artiklite ja sisu kohta sekka öelda, ei pea ennast tingimata kasutajaks registreerima. Siiski see on soovituslik, et saada osa kõikidest lisaväärtustest, mida Nupsu pakub.
Kaasaegsem välimus – Kuigi eelneval välimusel ei ole midagi viga ning see on alles 4-aastat üleval olnud, siis me südames tunneme järjepidevalt, et me suudame teha paremini. Siin me seda olemegi juurutanud. Ja kuna see tunne on ajas muutumatu, siis toimuvad ka sellle uuel osal regulaarselt täiendused ja uuendused välimuse osas.
Sotsiaalsem ja lihtsam – Saad jagada soovitada lugeda meie artikleid Facebooki sõpradele või panna need Google+ järjehoidjasse.
Lihtsam administreerida – Kingitus meile ja meie kaasautoritele. Kusjuures kaasautoriks registreerimisest kuulete juba õige pea.
Kui oled siin juba mõnda aega surfanud, siis oleks tore, kui meile endast märgi maha jätad 🙂

Write A Comment