Reklaam

24 apr. 2016 Kaarel Veike 0

Oled õige kohas, kui sinu planeeritava reklaami fookusgrupiks on peamiselt naised vanuses 16-36 eluaastat. Et sa ei peaks liigselt oma pead ise vaevama, oleme valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi, et pakkuda välja parimad toimivad ideed ja lahendused. Võta julgelt telefon või kirjapulk ning anna meile oma mõtetest ja plaanidest teada. Pakume sulle meeleldi konsultatsiooni, et aidata sul langetada õigeid otsuseid ja säästa turundustegevustes raha ning sealjuures võtta eesmärgist maksimum.

Nupsu.ee operaatorfirma on videoturundusele ja videote tootmisele fokusseeritud ettevõte VideoPartner. Meie missioon on aidata oma partneritel üle maailma saavutada edu. Julgeme pakkuda ideid, mis toimivad ja aitame välistada neid, mis ei toimi. Meiega võid olla kindel, et investeering ennast õigustab. Hindame pikaajalisi partnerlussidemaid ning seega on usaldus, kvaliteet ja kaasaegsus meie peamisteks alustaladeks. Saame tuttavaks ja räägime lähemalt!

Reklaamimüüki korraldab Kaarel Veike. Kontakteerumiseks helista +372 5557 3767 või kirjutage info@nupsu.ee – juhul, kui sul on mugavam kontakeeruda läbi sotsiaalmeedia, siis kasuta selleks Nupsu.ee Facebook siseposti. Kui sul on kontakteerumiseks mugavam LinkedIn Kaarel Veike või Twitter, siis võta ühendust.

Pre-roll ja post-roll reklaamid Nupsu raseduskalendris

10 põhjust, miks peaksid reklaamima just Nupsu raseduskalendris:

 • Pereportaalide nr 1 sisu on raseduskalender
  Raseduskalender on pereportaalide kõige olulisem sisuosa, millega tutvuvad pea kõik lapseootel naised. Eesti juhtivad ämmaemandad, naistearstid soovitavad nii konsultatsioonidel kui ka perekoolides just ühe põhikanalina vanemahariduse omandamisel Nupsu portaali. Nüüd, kui meie raseduskalender on uudses video formaadis, ei ole enam võrdväärset alternatiivi.
 • Nupsu raseduskalender on unikaalne: 40 nädalat = 40 videot
  Nupsu raseduskalender on ainulaadne ning seda mitte ainult Eestis. Sarnast videosarja ei ole toodetud veel kusagil maailmas. Sarja tootmisse on investeeritud 2 aastat, selle loomisse on kaasatud mainekaid erialaspetsialiste, produktsiooni ja teostuse eest vastutasid oma ala tipud. Sarnast lahendust ei ole lähiaastatel tulemas ühegi konkurendi poolt.
 • 90% ulatuses on videote vaatajaskond naisterahvad vanuses 16-34
  Reklaamid raseduskalendris on väga selge sihtgrupiga määratletavad ning omavad seeläbi väga kõrget väärtust. Sihtgrupp on maksejõuline ning valmis seoses elumuudatustega tegema rahalisi väljaminekuid. Kui sinu toode sobib selles segmendis reklaamimiseks, siis see on õige koht.
 • Reklaami asukoht on olulisel kohal ehk seal, kus on inimeste silmad ja meel
  Meie pakutava reklaamilahenduse koht ei ole seal, kus inimesed reklaame eiravad või neid blokeerivad. Reklaamid on sisu küljes ning jooksevad alati koos sisu tarbimisega.
 • Reklaam liigub ka väljapoole meie keskkonda
  Jagamine ja sotsiaalmeedia toetavad ka reklaami levikut ja vaatamiste arvu. Teie reklaam monteeritakse videote algusesse ja lõppu ning kus tahes video käivitatakse, seal on ka reklaam. Me ei piira videote levikut oma keskkonnaga ning seeläbi võib neid jagada Facebooki, Twitterisse, postitada mistahes foorumisse või embeedida blogidesse. Ka konkurentidel on võimalik kalendrit soovi korral kasutada, kuid reklaamid käivad läbi meie.
 • Reklaamid kuvatakse sama kvaliteetselt ka mobiilides ja tahvelarvutites
  Mobiilsed seadmed ja tahvelarvutid on tänapäeva paratamatu osa. Meie reklaamid jooksevad täpselt ka nendest seadmetes. Seega teie reklaam saab maksimaalse ulatuse.
 • Suur vaatamiste arv ja soodne tasu
 • Sarja ligipääsetavus on hea
  Sarjale on suunatud otse-aadress raseduskalender.ee ning see on hästi leitav otsimootorites.
 • Sama võimalus ka vene keeles
  Pakume lisavõimalusena sama lahendust ka vene keeles. Videod on nähtavad nii portaalis kalendarberemennosti.ee kui ka paljudes teistes mainekates portaalides.
 • Eksklusiivsus – kohtade arv on piiratud
  Kohtade arv on piiratud ning proovime hoida valiku mitmekesise ja asjaliku. Aktsepeerime vaid tooteid, mis meie arvates võiks meie veebilehe külastajatele pakkuda tõelist väärtust ja huvi. Kui investeerite rohkematesse videotesse, suurendate oma reklaami osatähtsust ja tähelepanu, ja selle võrra jääb vähem ruumi ka konkurentidele.

Võta meiega ühendust emaili aadressil info@nupsu.ee või läbi Nupsu facebooki kanali ning me leiame teile sobiva lahenduse.

Kommentaarid puuduvad

Postita kommentaar

Tead kedagi, kes võiks osata vastata? Jaga linki emaili teel või kasuta Twitterit või Facebooki!

Facebook